HC Slovan permanentka 2021/2022

HC Slovan permanentka 2021/2022

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

POZOR !!! DôLEŽITÉ INFORMÁCIE K PREDAJU “HC SLOVAN TIPOS extraliga permanentka 2021/2022!!!


Miesto konania/Place of event: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava


Od 10. augusta 2021 začiatok predpredaja permanentiek “HC SLOVAN TIPOS extraliga permanentka 2021/2022” pre držiteľov predkupného práva na permanentku zo sezóny 2019/20. Predkupné právo za zvýhodnenú cenu platí do stredy 16. septembra 2021 vrátane.


V cene permanentky sú zahrnuté:

 • všetky domáce zápasy HC SLOVAN Bratislava v základnej časti TIPOS extraligy 2021/22 (25),
 • domáce zápasy v základnej skupine Champions Hockey League (CHL) 2021/22 a predkupné právo na ďalšie domáce zápasy v prípade postupu za zvýhodnenú cenu (3),
 • domáce prípravné zápasy (2),
 • predkupné právo na všetky domáce zápasy play off extraligy v prípade postupu za zvýhodnenú cenu na svoje miesto,
 • predkupné právo na permanentku na svoje miesto aj v ďalšej sezóne za cenu min. o 15% nižšiu, ako bude cena pre nového permanentkára,
 • narodeninové želanie alebo iný špeciálny odkaz na videokokocke počas domáceho zápasu s 50%-nou zľavou oproti bežnej cene.

 

Zľavy a vstupenky pre deti:

 • Dieťa do 6 rokov zadarmo bez nároku na vlastné sedadlo (narodené po 01.08.2015 vrátane)
 • Rodina 1+1: Možnosť zakúpenia rodinnej permanentky 1+1 (rodič + dieťa). Právo na rodinnú permanentku má dieťa narodené v období od 01.08.2006 do 31.07.2015. Predaj IBA na predajnom mieste Zimný štadión Ondreja Nepelu od 26.8.2021.
 • Bez nároku na zľavu pre držiteľov ISIC, ITIC, EURO 26.
 • Imobilní (zahŕňa 1x doprovod) -  140 EUR - v prípade záujmu konaktujte objednavky@ticketportal.sk

 

Ďalšie informácie:

 • Permanentka “HC SLOVAN TIPOS extraliga 2021/22” je prenosná a môže ju ako vstupenku na zápas využiť akákoľvek iná osoba okrem jej držiteľa,
 • Pokiaľ sa bude Bratislava nachádzať v I. stupni Monitoring (zelená farba), zápasy budú prebiehať v režime OTP (očkovaní, testovaní, prekonali COVID).

  V tomto režime môže klub obsadiť Zimný štadión Ondreja Nepelu do 75 percent svojej kapacity, t.j. do predaja môže ísť na každý zápas 7 540 miest. V tomto režime bude podmienkou vstupu pre majiteľov vstupeniek:
  a) potvrdenie o plnom očkovaní, alebo
  b) potvrdenie o negatívnom výsledku testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu v prípade RT-PCR alebo LAMP testu alebo 48 hodín od odberu v prípade antigénového testu, alebo
  c) potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami.

  V prípade, že sa okres Bratislava v priebehu hokejovej sezóny 2021/22 dostane do niektorého z horších stupňov nového COVID Automatu - stupeň ostražitosti (žltá), I. stupeň ohrozenia (červená), II. stupeň ohrozenia (bordová) - hokejové zápasy sa budú organizovať v režime KZ (kompletne zaočkovaní). V tomto režime bude podmienkou vstupu na zápas doklad o plnom zaočkovaní majiteľa vstupenky alebo permanentky.

  Za plne očkovanú osobu sa považuje:
  a) osoba najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou,
  b) osoba najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou,
  c) osoba najmenej 14 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19, alebo
  d) osoba do 12 rokov veku.

  Podľa predikcií odborníkov je zhoršenie súčasného zeleného stupňa COVID Automatu v priebehu najbližších mesiacov veľmi pravdepodobné. Zmena, resp. prepínanie režimov organizácie zápasov v závislosti od stupňa COVID Automatu je za daných okolností jediným riešením, ako zabezpečiť, aby všetky zápasy v storočnicovej hokejovej sezóne mohlo vidieť čo najviac našich fanúšikov, a to aj za predpokladu, že sa Bratislava v priebehu sezóny v dôsledku očakávanej tretej vlny pandémie koronavírusu dostane do horších stupňov COVID Automatu a kapacita návštevnosti športových zápasov bude opätovne výrazne obmedzená.

  V prípade režimu KZ (kompletne zaočkovaní) môžeme totiž naďalej rátať s plnou kapacitou arény vo všetkých stupňoch, s výnimkou najhoršieho čierneho III.stupňa ohrozenia. V iných režimoch by sme museli návštevnosť výrazne obmedziť (max. 25 percent kapacity arény). Zároveň sa snažíme znížiť zdravotné riziko z návštevy našich zápasov na minimum, ako aj vyhnúť sa ďalším obmedzeniam, ako je uzatvorenie bufetov s občerstvením, neustále presádzanie sa alebo riešenie kompenzácií a vracania peňazí.

  Vzhľadom na tieto nové pravidlá vyplývajúce z aktuálneho COVID Automatu a Vyhlášky č. 241, HC SLOVAN Bratislava odporúča kúpu permanentky na túto sezónu iba kompletne zaočkovaným fanúšikom. Samozrejme, ak ste si už permanentku na novú sezónu zakúpili, a z akýchkoľvek osobných či zdravotných dôvodov neuvažujete o zaočkovaní, vrátime Vám peniaze v cene zakúpenej permanentky.

  HC SLOVAN Bratislava plne rešpektuje a chápe, ak si ktorýkoľvek z našich fanúšikov v danej špecifickej situácii nebude chcieť v tejto sezóne zakúpiť permanentku, či už z preventívnych obáv o svoje zdravie, alebo z akýchkoľvek iných dôvodov. Pri predpredaji permanentiek na ďalšiu sezónu 2022/23 budeme preto brať do úvahy predkupné práva z konca sezóny 2019/20. Ak sa ktokoľvek z držiteľov predkupného práva rozhodne toto právo nevyužiť, resp. nemôže alebo sa nechce dať zaočkovať, nestratí pre ďalšiu sezónu 2022/23 predkupné právo za zvýhodnenú cenu. Navyše, jeho miesto (a) nebudú počas sezóny 2021/22 predané iným záujemcom o permanentku, ale iba ako zápasové vstupenky. Tým pádom sa dlho budované predkupné právo nestratí a pred začiatkom sezóny 2022/23, ktorá bude - pevne veríme - konečne "normálna" a zdravá, si ho jeho držitelia budú môcť uplatniť.

Informácie / postup ku kúpe permanentky HC Slovan permanentka 2021/2022Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - HC Slovan permanentka 2021/2022

Vážený fanúšik HC SLOVAN Bratislava,

Dovoľujeme si Vám s ľútosťou oznámiť, že vzhľadom na neustále sa zhoršujúcu zdravotnú situáciu súvisiacu so šírením koronavírusu a prijatie novej Vyhlášky č. 258 zo dňa 18. 11. 2021 Úradom verejného zdravotníctva SR, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzeniam hromadných podujatí, nebude možné až do odvolania využívať Vašu sezónnu vstupenku „HC SLOVAN extraliga 2021/22“ na návštevu domácich zápasov HC SLOVAN Bratislava.

Toto opatrenie platí už od najbližšieho domáceho zápasu proti HC 05 Banská Bystrica v utorok dňa 23.11. 2021.

K dnešnému dňu ste mohli svoju sezónnu vstupenku využiť na návštevu 10 domácich extraligových zápasov z celkového počtu 25 v základnej časti Tipos extraligy 2021/22, ako aj na tri domáce zápasy skupinovej fázy hokejovej ligy majstrov CHL.

V záujme čo najkorektnejšieho a najspravodlivejšieho riešenia kompenzácie škôd, ktoré Vám vznikli zakúpením sezónnej vstupenky v čase, v ktorom platili iné pravidlá COVID Automatu, sa akcionári hokejového klubu HC SLOVAN Bratislava a.s. rozhodli ponúknuť Vám jedno z dvoch možných riešení kompenzácie:

• Bezplatné rozšírenie/predĺženie Vašej sezónnej vstupenky o všetky domáce zápasy play off Tipos Extraligy na jar 2022 bez ohľadu na ich počet;
• Vrátenie zvyšnej alikvótnej ceny za zvyšných 15 domácich zápasov základnej časti extraligy, v prípade Vášho rozhodnutia požiadať o zrušenie permanentky.

V prípade výberu prvej možnosti nemusíte z Vašej strany urobiť vôbec nič; Vaša sezónna vstupenka Vám bude automaticky predĺžená na všetky domáce zápasy play off. V prípade výberu druhej možnosti Vás zdvorilo žiadame, aby ste sa v čo najkratšom čase, najneskôr do 10.12.2021 nakontaktovali na predajcu Ticketportal SK, s.r.o., Karadžičova 14, 821 08 Bratislava, email: reklamacie@ticketportal.sk.

Keďže hokejová sezóna 2021/22 by mala trvať až do začiatku mája 2022 a aktuálna zdravotno-bezpečnostná situácia v našej krajine sa môže vyvíjať rôznymi smermi, ktoré je komplikované z našej strany predvídať, nevylučujeme dodatočnú formu kompenzácie, a to najmä s prípadným predlžovaním obmedzení návštevnosti hromadných podujatí, resp. so zavedením plošného lockdownu.

Ďakujeme Vám za doterajšiu priazeň, ako aj dôveru, ktorú ste v tejto zložitej dobe vložili do nášho spoločného obľúbeného klubu zakúpením sezónnych vstupeniek. Veríme, že s drvivou väčšinou z Vás sa čoskoro opäť budeme môcť vidieť na zápasoch Slovana a v závere jubilejnej storočnej sezóny spoločne osláviť úspech.

Váš HC SLOVAN Bratislava


Možnosť vrátenia permanentky HC Slovan pre nezaočkovaných.

V prípade, že sa okres Bratislava v priebehu hokejovej sezóny 2021/22 dostane do niektorého z horších stupňov nového COVID Automatu - stupeň ostražitosti (žltá), I. stupeň ohrozenia (červená), II. stupeň ohrozenia (bordová) - hokejové zápasy sa budú organizovať v režime KZ (kompletne zaočkovaní). V tomto režime bude podmienkou vstupu na zápas doklad o plnom zaočkovaní majiteľa vstupenky alebo permanentky.

Za plne očkovanú osobu sa považuje:
a) osoba najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou,
b) osoba najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou,
c) osoba najmenej 14 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19, alebo
d) osoba do 12 rokov veku.

Podľa predikcií odborníkov je zhoršenie súčasného zeleného stupňa COVID Automatu v priebehu najbližších mesiacov veľmi pravdepodobné. Zmena, resp. prepínanie režimov organizácie zápasov v závislosti od stupňa COVID Automatu je za daných okolností jediným riešením, ako zabezpečiť, aby všetky zápasy v storočnicovej hokejovej sezóne mohlo vidieť čo najviac našich fanúšikov, a to aj za predpokladu, že sa Bratislava v priebehu sezóny v dôsledku očakávanej tretej vlny pandémie koronavírusu dostane do horších stupňov COVID Automatu a kapacita návštevnosti športových zápasov bude opätovne výrazne obmedzená.

V prípade režimu KZ (kompletne zaočkovaní) môžeme totiž naďalej rátať s plnou kapacitou arény vo všetkých stupňoch, s výnimkou najhoršieho čierneho III.stupňa ohrozenia. V iných režimoch by sme museli návštevnosť výrazne obmedziť (max. 25 percent kapacity arény). Zároveň sa snažíme znížiť zdravotné riziko z návštevy našich zápasov na minimum, ako aj vyhnúť sa ďalším obmedzeniam, ako je uzatvorenie bufetov s občerstvením, neustále presádzanie sa alebo riešenie kompenzácií a vracania peňazí.

Vzhľadom na tieto nové pravidlá vyplývajúce z aktuálneho COVID Automatu a Vyhlášky č. 241, HC SLOVAN Bratislava odporúča kúpu permanentky na túto sezónu iba kompletne zaočkovaným fanúšikom. Samozrejme, ak ste si už permanentku na novú sezónu zakúpili, z akýchkoľvek osobných či zdravotných dôvodov neuvažujete o zaočkovaní, vrátime Vám peniaze v cene zakúpenej permanentky.

Klienti môžu vrátiť permanentky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.


Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou, alebo na zrušenom predajnom mieste je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom formulára v registrovanom účte klienta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus kartou: Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Benefitovou poukážkou (prípadný doplatok kartou): V prípade, že klient doplácal rozdiel ceny, k žiadosti je potrebné vyplniť vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie`` aj číslo účtu, na ktorý má byť platba poukázaná. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní vo formulári ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta..

 

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top