Spôsoby doručenia

Osobný odber na predajnom mieste

Vstupenky na české podujatia (okrem podujatí do O2 ARÉNY) si môžete vyzdvihnúť osobne na ktoromkoľvek Predajnom mieste, a to na základe variabilného symbolu a overovacieho kódu, bez akéhokoľvek poplatku (klasická vstupenka) na vlastných Predajných miestach spoločnosti Ticketportal Sk, s.r.o., alebo s voliteľným poplatkom na autorizovaných Predajných miestach. Aktuálny zoznam Predajných miest, vrátane informácie o spoplatnení, je uverejnený na www.ticketportal.sk/SellingPlaces/

Slovenská pošta / poštou do zahraničia

Vstupenky si môžete dať zaslať poštou (aj do zahraničia), pričom poplatok za doručenie bude účtovaný v plnej výške Majiteľovi vstupenky (klasická vstupenka). Cena poplatku za doručenie je uvedená aktuálne pri Platbe kartou.

Kuriér

Vstupenky si môžete dať zaslať kuriérom (Slovenská pošta). Poplatok za doručenie bude účtovaný v plnej výške Majiteľovi vstupenky.

HOMEticket

Nová metóda distribúcie Vstupeniek, a to vlastnou tlačou Vstupenky na kancelársky hárok A4 výlučne prostredníctvom laserovej tlačiarne (iná forma tlače nebude akceptovaná) na základe internetovej rezervácie a úhrady ceny Vstupenky v plnej výške (viac na www.hometicket.sk).

Top