Hans Zimmer Live

Hans Zimmer Live

Dátum: 5. marca 2022
Miesto: Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
Adresa: Odbojárov 9, Bratislava

Hans Zimmer producent a skladateľ filmovej hudby naživo sprevádzaný kapelou, orchestrom a speváckym zborom. Príďte si vypočuť Pirátov z Karibiku, Gladiátora...

Vstupenky

Sobota
5
Mar 2022
20:00
Hans Zimmer Live

Popis podujatia

HANS ZIMMER SA V ROKU 2022 VRÁTI DO BRATISLAVY S NOVOU SHOW !

Najznámejší autor filmovej hudby našej doby opäť zavíta osobne na Slovensko! V Bratislave na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu vystúpi naživo sprevádzaný kapelou, orchestrom a speváckym zborom 5.marca 2022.

Držiteľ filmového Oscara, dvoch Zlatých glóbusov, štyroch cien Grammy a množstva ďalších ocenení sa po svetovom turné, ktoré prilákalo viac ako milión fanúšikov vráti na pódiá v novom európskom turné od februára 2022.

Bohatá séria vystúpení dostala oficiálny názov Hans Zimmer Live – Europe Tour 2022 a ponúkne okrem jeho najväčších filmových hitov aj novšie kompozície a skladby, ktoré až tak často naživo neprezentuje...

63-ročný Hans Zimmer doteraz spolupracoval na celkovo viac ako 200 projektoch, ktoré zarobili viac ako 28 miliárd dolárov!

Medzi jeho najnovšie počiny patria ďalšie filmové soundtracky veľkých hollywoodských produkcií ako Wonder Woman 1984, Dune, Top Gun: Maverick, či James Bond – No Time To Die.

5.marca 2022 opäť ponúkne svoju hudobnú genialitu a možnosť ponoriť sa do jeho filmových skladieb aj slovenskému publiku na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Predaj vstupeniek začína 26.mája 2021 v sieti Ticketportal o 10:00 hod.


 

VIP balík - “Diamond upgrade” v cene 50,- EUR je možné zakúpiť iba cez objednavky@ticketportal.sk

VIP balík obsahuje:
- VIP Vstup
- brožúrku s programom
- plátennu tašku s logom umelca
- kľúčenku s logom umelca

VIP vstup - Diamond upgrade neslúži ako vstupenka na koncert Hansa Zimmera. Je určený pre klientov, ktorý si zakupia lístok v sektore Diamond.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top